Denne ble jeg ferdig med 30/4, men rakk ikke å skrive om den da, så derfor ble det i mai istedet. Men boken likte jeg godt. Ivana blir kontaktet av Kaja. Hun er forlovet med Jostein som er utro med Sunniva. Hun vil at Ivana skal bli venninne med Sunniva og betaler henne godt for at hun skal bli det og så få Sunniva til å slå opp med Jostein. Ivana har all tid i verden, da hun ikke har fast jobb og bruker tid på å søke på Teaterhøgskolen, hvor hun ikke har kommet inn så langt etter flere forsøk. Ivana begynner på treningsstudio og går på samme tider som Sunniva og blir venninne med henne sakte men sikkert. Etterhvert blir de gode venninner også, og Ivana får problemer med å gjennomføre det som Kaja har "ansatt" henne til. Victoria Durnak har skrevet en historie om noe som jeg ikke klarer å sette meg inn i, men allikevel synes jeg at boken er god. Durnak skriver godt, og til tider er det humoristisk også. Virker litt forvirrende med alle navnene i starten, men det ødel...
Hei.Det var jo fine tøffler.Ser kansje litt sjev ut foran på bilde.Ett eller anet med den lappen foran.Kan jo bli bra når den kommer på foten.Ha en riktig fin kveld vidre.Bodil
SvarSlettHei...
SvarSlettTøflene dine er kjempeflotte!
Jeg har faktisk heklet hexagonene til disse flotte tøflene jeg også, men jeg har ikke montert de ennå..., blr inspirert til å gjøre det nå!
Jeg har lest et par bøker av av Camilla Lackberg jeg også. Steinhggeren er det nok over ett år siden jeg leste, men Steinhuggeren er det bare et par uker siden. Skal helt sikkert lese mer av henne. Jeg er veldig glad i krim, har alltid en bok jeg leser på.
Den puten du laget etter oppskriften jeg la ut på bloggen min ble veldig, veldig flott. og den passet så gost sammen med den andre puten også.
Har et lite spørsmål. De stripete og tovede tøfflene som du har vist frem i et tidligere innlegg, hadde det vært noen mulighet for at du kunne dele oppskriften med meg, event. linke til oppskriften hvis den ligger tilgjengelig ute på nettet.
Ønsker deg en finfin dag i hovedstaden!
Klem
Tøflene ble veldig fine, de! Likte fargekombinasjonen veldig godt.
SvarSlettSynnøve Olava,når det gjjelder tøffel oppskriften så har jeg den på papir, men jeg kan godt ta kopi og scanne den til deg. Du kan sende meg en mail på groskro@yahoo.no - det er ikke noe problem, jeg deler gjerne på oppskriften :-)
SvarSlettDe er så fine! Kan jeg også få oppskrift? Jeg vil lage noen i mine farger - brune og turkise :-) Ser ut som et perfekt sommerprosjekt! Er det du som har laget oppskriften?
SvarSlettRagna, jeg sender deg en link på disse på mailadressen på bloggen din. Håper det er OK. Men det er ikke jeg som har laget oppskriften,så kreativ er jeg ikke :-)
SvarSlettHei igjen.
SvarSlettAdressen min er synaas@gmail.com.
Takk for e hyggelige kommentarene på bloggen min, og tusen takk for at du vil dele oppskriften medmeg!
God kveld!
Fine tøfler! Jeg må snart få mamma til å lære meg å hekle, tror jeg.
SvarSlettGleder meg til å gyve løs på samlingen av bøker, og deretter filmene. Kjekt å høre at du har likt bøkene og filmatiseringene!
Kjempefine tøfler du har heklet
SvarSlettSå mye fint du har laget :) Og tøflene er flotte de og :)
SvarSlettKlem Maria fra Idekroken
Hei igjen!
SvarSletttakk for oppskriften... :O) Nå har jeg printet den ut og det klør i fingrenen etter å sette igang tøffelproduksjonen. Men jeg skal prøve å vente noen uker, har noen andre ting som burde være ferdig først.
Men jeg har en hel Rimi pose full av Finullrester, så det skal blir moro å matche farger.
Lurte litt på hvilken bok(evnt. hefte du hadde funnet oppskriften i??
Ha en fin torsdag!
Fantastisk fine tøfler! Slike vil jeg ha :-)
SvarSlett